ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

در جامعه امروز با ازدیاد جمعیت جهان و رشد سطح فکری ، مردم به بازیافات منابع بیش از پیش اهمیت میدهند.
ساک تبلیغاتی یک ابزار کاربردی و همه برای کارهای روزمره به شمار می‌روند که به علت آسان شدن حمل ونقل کالا مورد استقبال بسیار زیادی قرار دارد. و همچنین یکی از پرسفارش ترین محصولات دفتر هدایا تبلیغاتی طرح ترنج می‌باشد.
برای حفاظت از محیط زیست می‌توان به جای استفاده از کیسه های پلاستیکی از ساک دستی سوزنی استفاده کرد . این ساک های پارچه ای ماندگاری بالایی دارند و در عین اینکه ظاهری زیبایی دارند قابلیت شستشو و استفاده مجدد را نیز دارند.
همچنین مهمترین نکته در مورد این کیسه های تبلیغاتی امکان چاپ تبلیغاتی بر روی آنها می باشد . که شرکت ها و ارگان های خصوصی و دولتی می‌توانند برند و اطلاعات تماس خود را بر روی این کیسه ها چاپ کنند و تبلیغات موثر داشته باشند.

 

متریال ساک سوزنی تبلیغاتی

ساک های تبلیغاتی با استفاده از مواد پلیمری و فیبر با ساختاری نرم، مسطح ساخته می‌شود. در اصل ساختار ساک پارچه‌ای سوزنی از مواد خام پلی پروپیلن می باشد.
بهتر است بدانید کیسه های پلاستیکی از مواد پلی اتیلن ساخته می‌شوند.
در واقعیت از نظر علمی ساختار شیمیایی این دو محصول بسیار متفاوت است. ثبات ساختمان شیمیایی پلی اتیلن بسیار قوی تر است و پروسه ازبین رفتن آن بسیار سخت و زمان بر ، با این وجود کیسه های پلاستیکی برای تجزیه شدن به 300 سال زمان نیاز دارند. اما ساختار شیمیایی پلی پروپیلن قوی نبوده و به طور مفید و موثر تجزیه می‌شود و به صورت غیر رسمی دوباره به چرخه زیست محیطی بعدی وارد شود. ساک دستی سوزنی تبلیغاتی می تواند نهایتا در 90 روز به صورت کامل تجزیه شود.

 

کیسه های تبلیغاتی

صنعت بافت کیسه های تبلیغاتی

این گونه پارچه های غیر پارچه ای نیازی به فرایند نساجی و بافندگی ندارند. به عبارت ساده تر اگر بگوییم پارچه های بافته شده مورد شناخت ما با یک نخ بافت می شوند، در صورتی که مواد خام فیبر از طریق فرآیند فیزیکی باهم پیوند برقرار می کنند و در واقع ساختار متفاوتی با پارچه های موجود در نساجی ها دارد.

 

مقرون به صرفه بودن کیسه‌های اسپان باند

ساک‌های دست سوزنی یا همان اسپان باند نسبت به دیگر ساک‌های پارچه‌ای و پلاستیکی به صرفه تر هستند.
ساک سوزنی برای انواع فعالیت‌های تجاری، نمایشگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات، فروشگاه‌ها کاربرد دارد.
امروزه کیسه‌های پلاستیکی و نایلون‌ها در حال خارج شدن از بازار هستند و ساک های سوزنی تبلیغاتی جایگزین مناسبتری هستند.
کیسه‌های پارچه‌ای اسپان باند در مقایسه با پاکت‌های پلاستیکی دارای تنوع رنگی و سایز بالاتری هستند. همچنین قابلیت چاپ انواع لوگو و تبلیغات در رنگ‌های مختلف بر روی آنها قابل اجرا می باشد.
استفاده از این کیسه‌ها با توجه به قابلیت تبلیغاتی آن، باصرفه‌تر و کم هزینه‌تر از کیسه های پلاستیکی بوده زیرا ماندگار است و مدت زمان زیادی توسط مشتری قابل استفاده می باشد و علاوه بر این استفاده مداوم مشتری از این ساک دستی‌ها باعث تبلیغات گسترده در بازه زمانی بیشتر و بدون هزینه اضافی می‌باشد.

 

مقاومت ساک دستی سوزنی

مقاومت ساک دستی سوزنی نسبت به کیسه‌های پلاستیکی

بسیار مشاهده می‌شود که برای صرفه‌جویی در هزینه از کیسه‌های پلاستیکی استفاده می‌شود در حالیکه پلاستیک آسیب‌های جدی به محیط زیست و همچنین سلامتی بشر وارد می‌کند.
مسئله دیگری که حائز اهمیت است اینکه برای صرفه جویی در هزینه ها استفاده از کیسه‌های ارزان بیشتر مورد توجه است. که این نوع کیسه‌های پلاستیکی نازک بوده و مقاومت زیادی برای حمل و نقل اجناس سنگین را ندارند لذا برای تقویت مقاومت آن نیازمند هزینه‌ای بالاتر می‌باشد.
حالا که شما قرار است با صرف هزینه بالا کیسه‌های پلاستیکی مقاوم تهیه کنید بهتر است از کیسه‌های پارچه ای سوزنی استفاده کنید. که علاوه بر هزینه مناسب و بحث تبلیغات، دارای قدرت کشش بالا می باشد که به راحتی و بدون پاره شدن وزن های بالا را تحمل میکند. کیسه‌های پارچه‌ای خاصیت ضد آب دارند و عمر مفید آن بسیار بالا است.
اگر چه ممکن است هزینه یک واحد ساک دستی پارچه ای از کیسه پلاستیکی بیشتر باشد اما با توجه به طول عمر تبلیغاتی آن کاملا مقرون به صرفه است.

 

نقش قابل توجه ساک دستی سوزنی در تبلیغات 

همانطور که گفتیم علاوه بر تمام توضیحات و فواید استفاده از ساک‌های پارچه‌ای اسپان باند(سوزنی) که در گرماژ 60 و 90 گرم تولید و عرضه می‌شود، این ساک‌ها از جنبه تبلیغاتی نیز مورد توجه اصناف مختلف قرار گرفته اند.
به این صورت که اگر یک کیسه تبلیغاتی را در اختیار مشتری قرار دهید بخاطر عمر مفید و طولانی ، جنس عالی و عدم پاره شدن در استفاده های متعدد، این ساک‌ها به مدت طولانی در اختیار مشتری قرار میگیرد. و حتی ممکن است دست به دست در بین افراد مختلف بچرخد لذا این کار خود باعث تبلیغات بدون هزینه برای کسب وکار شما خواهد داشت.

 

سفارش ساک دستی سوزنی

نحوه سفارش ساک دستی سوزنی

برای سفارش ساک دستی در فروشگاه اینترنتی طرح ترنج به صفحه ساک سوزنی مراجعه کنید و سایز مورد نظر برای ساک را انتخاب نمایید. سپس با شماره های ما تماس حاصل نمایید تا شما را در مسیر تولید و چاپ ساک تبلیغاتی راهنمایی کنیم.

خرید ساک پارچه ای

طرح ترنج
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *