10 ویژگی هدایای نمایشگاهی

10 ویژگی هدایای نمایشگاهی

10 ویژگی هدایای نمایشگاهی

ویژگی‌های زیادی برای هدایای نمایشگاهی تبلیغاتی شمرده می‌شود. به طوری که معمولاً نمی‌توان تنها یک ویژگی ثابت برای این دسته از هدیه‌ها برشمرد. همچنین ویژگی‌های گوناگون انواع هدایای نمایشگاهی بر اساس نظریات گوناگونی قابل ارزیابی هستند. حال قبل از آن‌که به بررسی 10 مورد از مهم ترین ویژگی‌های هدایای نمایشگاهی بپردازیم، در اولین گام به دنبال این هستیم که ببینیم اصلا منظور از هدایای نمایشگاهی چیست.

هدایای نمایشگاهی

 

هدیه نمایشگاهی چیست؟

حتماً شما هم تجربه رفتن به یک نمایشگاه بین المللی و بازدید از غرفه‌های گوناگون را داشته‌اید. هنگامی که از قسمت‌های گوتاگون دیدن می‌کنید، ممکن است یک پک هدیه نمایشگاهی نیز از طرف صاحبان همان نمایشگاه دریافت کنید. دسته‌ای از این هدیه‌ها کاملاً برای امر تبلیغات ساخته و عرضه می‌شوند بدون اینکه در خصوص کاربرد آن‌ها توجه و دقت خاصی صورت بگیرد.
اما بعضی دیگر در همان نمایشگاه بین المللی ممکن است دارای کاربردهای جالب توجهی هم باشند، به گونه‌ای که در ذهن شما به عنوان خاطره‌ای زیبا ماندگار شوند. به انواع این هدیه‌ها که در نمایشگاه‌ها عرضه و در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌گیرند، هدایای نمایشگاهی گفته می‌شود.

هدیه نمایشگاهی

 

مزایای هدایای نمایشگاهی

مهم‌ترین مزیت انواع هدایای نمایشگاهی برای ارائه پک هدیه نمایشگاهی در یک نمایشگاه بین المللی این است که باعث می‌شود نام و برند شما را در ذهن مشتریان ماندگار گرد. چرا که اولین خصوصیت هدایای نمایشگاهی تبلیغاتی نیز این است که نام تجاری و یا نماد مختص به شرکت شما را به خوبی به بازدیدکنندگان معرفی می‌کند. با این کار کسب و کار شما بیشتر در ذهن مخاطب به صورتی پایدار ثبت خواهد شد.
به بیان دیگر با استفاده از همین هدایای تبلیغاتی خلاقانه می‌توان ارزش برند خود را نزد بازدیدکنندگان و نیز مشتریان اثبات کرد. یکی دیگر از مزیت‌های مختلف ارائه انواع هدایای نمایشگاهی و تقدیم پک هدیه نمایشگاهی این است که با ارائه کادو نمایشگاهی می توان سریع‌تر به اهداف خود رسید.

برای دریافت مشاوره جهت انتخاب هدیه نمایشگاهی تماس بگیرید

10 مورد از ویژگی‌های مهم هدایای نمایشگاهی

در رابطه با ویژگی‌های مهمی که در مورد هدایای تبلیغاتی خلاقانه و لزوم رعایت آن‌ها در میان متون گوناگون ذکر شده است، به موارد مختلف و متنوعی برخورد می‌کنیم که دسته ای از آن‌ها می توانند به شکل شایسته‌ای ما را در راه رسیدن به اهدافمان و ارائه کادوی نمایشگاهی مناسبی یاری کنند. لازم به ذکر است هدایای تبلیغاتی طرح ترنج نیز واجد این خصوصیات می‌باشند.

1- خلاقانه بودن

اولین ویژگی مورد نظر ما برای هدیه تبلیغاتی ویژه نمایشگاه خلاقانه بودن هدایای نمایشگاهی است. هدایای تبلیغاتی طرح ترنج نیز به این موضوع توجه خاصی دارد. هنگامی که می‌خواهیم یک کادوی نمایشگاهی را برای بازدیدکنندگان به نمایش درآوریم، باید حتما به ویژگی خلاقانه بودن توجه کنیم تا از این طریق به بهترین وجه بتوانیم توجه و نظر بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه را به محصول و برند مورد نظرمان جلب کنیم.

هدیه تبلیغاتی خاص

2- کاربردی بودن

ویژگی بعدی هدیه تبلیغاتی ویژه نمایشگاه، کاربردی بودن هدایای نمایشگاهی است که این مورد نیز در هدایای تبلیغاتی طرح ترنج نیز به چشم می‌خورد. بازدیدکنندگان در هنگام بازدید از هدایای تبلیغاتی خلاقانه حتما به این موضوع توجه می‌کنند و از میان محصولات گوناگون و متنوع اول به سراغ آن دسته از محصولاتی می‌روند که کاربرد بیشتری داشته باشند و نیازهای بیشتری را مرتفع سازند.

3- در دسترس نبودن

گاهی اوقات اگر یک جنس به وفور در دست افراد یافت نشود و به عبارتی کمیاب باشد، می‌تواند توجهات بیشتری را به خود جلب کند و در میان افراد محبوبیت بیشتری پیدا کند. در رابطه با هدیه تبلیغاتی ویژه نمایشگاه نیز وضع به همین منوال است و اگر بتوانید کادویی را به عنوان هدیه نمایشگاهی خود به مخاطبان و بازدیدکنندگان عرضه کنید که به سادگی در دسترس همه افراد نباشد، می تواند تاثیر به سزایی در معرفی محصولات شما داشته باشد.

4- نوآورانه و به روز بودن

علاوه بر این، هدیه نمایشگاهی باید همگام با تکنولوژی به پیش برود و دارای عنصر نوآوری باشد. امروزه با توجه به اینکه در عرصه‌های گوناگون شاهد پیشرفت تکنولوژی به شکلی فزاینده هستیم، اگر محصولاتی ارائه کنیم که در آن‌ها جدیدترین و آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا مورد توجه قرار گرفته باشد، می‌توانیم از این طریق مخاطبان بیشتری را برای برند خود جذب نماییم.

هدیه تبلیغاتی لوکس

5- جالب توجه بودن

هدیه نمایشگاهی که برای ارائه به افراد آماده کرده ایم، باید بتواند به شکل‌های گوناگون توجه افراد را به خود جلب کند و احساسات ویژه و خاصی را در آن‌ها برانگیزد. به گونه‌ای که مخاطب توجهش به گونه‌ای خاص به سمت محصول مورد نظر ما جلب شود.

6- تداوم و ماندگاری

هدیه ای که به عنوان کادوی نمایشگاهی انتخاب می‌کنیم، بهتر است تا جایی که ممکن است طول عمر کوتاهی نداشته و از ماندگاری خوبی برخوردار باشد. در نتیجه باید تا حد ممکن محصولاتی را به عنوان هدیه نمایشگاهی انتخاب کرد که از تداوم و ماندگاری خوبی برخوردار باشند و به زودی از بین نروند. و از این طریق بهتر در ذهن مخاطب بمانند.

هدیه سازمانی

7- زیبایی و جذابیت

یک هدیه نمایشگاهی باید تا حد زیادی از زیبایی و جذابیت نیز برخوردار باشد. در واقع بازدیدکنندگان همیشه به این نکته نیز توجه می‌کنند که کدامیک از محصولات با سلیقه و طراحی‌های جذاب‌تر و زیباتری تولید شده‌اند. طبیعتا هر کادوی نمایشگاهی که توجه بیشتری به موضوع جذابیت محصولات برند خود کرده باشد شانس بیشتری برای جلب توجه مخاطبین دارد.

8- چالش برانگیز

یک هدیه نمایشگاهی تبلیغاتی خوب برای اینکه در ذهن بازدیدکنندگان ماندگار باشد، باید گاهی اوقات بتواند چالش‌های ذهنی گوناگونی را نیز برای مخاطب فراهم کند. این کار میتواند از طریق یک نوع طراحی خاص یا تزئینات ویژه و مواردی از این دست چالش و حتی سوالاتی را در ذهن بازدیدکننده در رابطه با نحوه ساخت آن محصول و نوع تزئینات آن ایجاد نماید و از این طریق به جلب شدن توجه مخاطب به نحو بهتری کمک کند.

9- با کیفیت بودن

محصولی که به عنوان هدیه نمایشگاهی انتخاب می‌شود، باید حتما از کیفیت خوب و قابل توجهی نیز برخوردار باشد. چرا که به عنوان نماینده آن برند محسوب شده و خود را به عنوان نمونه‌ای از محصولات آن شرکت یا موسسه معرفی می‌کند. به همین دلیل باید در کنار بقیه فاکتورها از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد تا بازدیدکننده قضاوت خوبی نسبت به محصولات آن برند پیدا کند.

10- منحصر بفرد بودن

در آخر این طور می توان گفت که مهمترین ویژگی یک هدیه تبلیغاتی خوب منحصر به فرد بودن آن است. به طور کلی اگر محصولات آن برند با حفظ کیفیت، از قیمت بسیار خوبی نیز برخوردار باشد به نوعی منحصربفرد خواهد بود. یا اگر برای مثال، در میان محصولاتی که با دستگاه ساخته می‌شوند، کسی محصولش را به صورت دست ساز ارائه کند، این نیز شامل ویژگی منحصربفرد بودن خواهد شد.

مطالعه 7 نکته برای انتخاب هدیه تبلیغاتی خاص

تماس با هدایا تبلیغاتی طرح ترنج
کلیدواژه : هدایای تبلیغاتی
طرح ترنج
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
 • Molai ۷ تیر ۱۴۰۲ / ۱:۴۸ ق٫ظ

  شما ست هدیه تا 500هزار تومان دارین؟

  • طرح ترنج ۷ تیر ۱۴۰۲ / ۱:۰۰ ب٫ظ

   سلام .
   بله ست هدیه مدیریتی و دیجیتال تا این رنج قیمت داریم
   از طریق پیامرسان های ایتا و واتس اپ پیام بدین به شماره زیر تا تصاویر محصولات خدمتتون ارسال بشن. 09961717530

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *