تولید تا چاپ آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

تولید و چاپ آفتابگیر تبلیغاتی خودرو در استان قم

آفتابگیر خودرو یکی از مؤثرترین هدایای تبلیغاتی است که نقش بیلبورد را دارد. آفتابگیر از آسیب‌دیدن نور خورشید به اتومبیل و ورود گرما و بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند. تولید و چاپ آفتابگیر خودرو در استان قم در مدل‌ها و طرح‌های مختلف انجام می‌شود. با ما تا آخر مقاله همراه باشید تا شما را با انواع آفتابگیر تبلیغاتی، نحوه سفارش چاپ و خرید و همچنین قیمت آفتابگیر تبلیغاتی در بازار آشنا کنیم. آفتابگیر ماشین  

آفتابگیر تبلیغاتی چیست؟

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی برای اکثر افراد است. این محصول به‌عنوان راهی برای محافظت از فضای داخلی شما در برابر آفتاب گرم تابستان و شعاع‌های مضر UV برای محافظت در برابر آفتاب‌سوختگی و گرمازدگی ارائه می‌شود. سایبان‌های شیشه‌ای جلوی خودرو فضای زیادی برای چاپ و دید خوب دارند. آفتابگیر تبلیغاتی خودرو به‌عنوان بیلبوردهای شهری سیار نیز شناخته شده‌اند. این بدان معناست که با کمی تلاش تبلیغ شما در سراسر شهر توسط افرادی که از این وسیله استفاده می‌کنند، دیده می‌شود. آفتابگیر تبلیغاتی  

خرید آفتاب گیر تبلیغاتی + چاپ آفتابگیر

هنگام سفارش چاپ آفتابگیر یا خرید آفتابگیر تبلیغاتی ماشین جهت پیشرفت کسب‌وکار خود ، می‌بایست در ابتدا به کیفیت آن توجه کنید. این موارد در خرید یک محصول باکیفیت مهم هستند.
  • هنگام سفارش و خرید آفتابگیر تبلیغاتی خودرو می‌بایست همه مشخصات و اطلاعات مهم مانند اندازه‌های دقیق آفتابگیر و مدل آن را ارائه دهید.
  • هرچه کیفیت نور آفتابگیر تبلیغاتی بالاتر باشد، علاقه مشتریان به برند بیشتر می‌شود و در بین مشتریان یک برند مرغوب همیشگی محسوب می‌شود. بهتر است کیفیت را فدای کمیت نکنید و از مواد مناسب استفاده کنید.
  • برای کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب، بعد از متریال، چاپ مهم‌ترین گزینه است. چاپ آفتابگیر در واقع نشان‌دهنده نام تجاری شما است.
آفتابگیر تبلیغاتی  

جهت خرید و سفارش چاپ آفتابگیر تبلیغاتی در قم، به دفتر هدیه تبلیغاتی طرح ترنج در استان قم مراجعه کنید.

 

قیمت آفتابگیر تبلیغاتی ماشین چقدر است؟

قیمت آفتابگیر خودرو به نوع آفتابگیر، نوع چاپ، تعداد سفارش و فوریت بستگی دارد. هزینه فروش آفتابگیر نسبت به سایر محصولات و سایر روش‌های بازاریابی ارزان‌تر و به نام آفتابگیر تبلیغاتی ارزان مشهور است. برای مثال هزینه نصب، اجرا و حمل‌ونقل تبلیغات با یک متر بنر خیلی بیشتر از هزینه خرید آفتابگیر است. به‌علاوه برای نصب بنر شما نیاز به مجوز دارید، ولی برای نصب آفتابگیر به جلوی ماشینتان نیازی به چنین هزینه‌هایی ندارید. همچنین می‌توانید از هدایای ارزان قیمتی به جز آفتابگیر تبلیغاتی خودرو بهره‌مند شوید.  
انواع آفتابگیر خودرو
آفتابگیر خودرو به سه دسته، آفتابگیر شیشه جلو، آفتابگیر شیشه عقب و آفتابگیر روی درب تقسیم می‌شوند. آفتابگیر جلو برای استفاده در شیشه عقب خودرو و آفتابگیر روی درب برای شیشه‌های جانبی خودرو مناسب هستند. آفتابگیر شیشه جلو با نام آفتابگیر عینکی نیز شناخته می‌شود و از آسیب‌دیدن فرمان و داشبورد ماشین محافظت می‌کند. علاوه بر این، آفتاب‌گیرهای تبلیغاتی دسته‌بندی‌های دیگری دارند که باتوجه‌به شرایط استفاده تعیین می‌شوند. از بین آن‌ها می‌توان به طبقه‌بندی بر اساس مدل و ابعاد ماشین، دسته‌بندی بر حسب طرح آفتابگیر و دسته‌بندی بر اساس محل نصب آنها نیز اشاره کرد. آفتابگیر شیشه جلو ماشینخرید آفتابگیر تبلیغاتیآفتابگیر تبلیغاتی در خودرو CG1   سخن پایانی سایه‌بان خودرو نیز به‌عنوان یک وسیله محافظتی برای خودرو شناخته می‌شود که در برابر نور خورشید و گرما محافظت می‌کند. تمام قطعات داخلی خودرو که به نور خورشید مستقیم دچار آسیب می‌شوند را محافظت می‌کند و باعث کاهش دمای داخلی خودرو می‌شود. علاوه براین، یک محصول تبلیغاتی باکیفیت و کم‌هزینه برای رونق و افزایش فروش محصولات شما است. تولید و چاپ آفتابگیر خودرو در استان قم باکیفیت بالا و قیمت مناسب یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی برای کسب‌وکار شما است. دفتر هدیه تبلیغاتی استان قم و هدایای تبلیغاتی طرح ترنج آماده خدمت به همشهریان عزیز در زمینه سفارش چاپ آفتابگیر تبلیغاتی هستند.
کلیدواژه : هدایای تبلیغاتی
طرح ترنج
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *